Sikeres alkotásaink a bűnmegelőzésről

A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság  és a Zala Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság által, roma nemzetiségű és hátrányos helyzetű gyermekek részére meghirdetett rajzpályázaton gyermekeink eredményesen szerepeltek. Minden résztvevő értékes ajándékcsomagot kapott a Zalaegerszegen tartott zárórendezvényen. 1. helyezett: Bonnyai Beáta (4.o.), 2. helyezett: Kámán Anasztázia (5.o.), 3. helyezett: Nyári Dorina Regina (2.o.). További szép pályamunkákat készítettek: Bogdán Jázmin (2.o.), Mádi Gábor (3.o.), Szolnok Fruzsina (3.o.) és Tankovics Hanna (3.o.) tanulóink. A legjobb alkotáson az év iskolaőrének választott iskolaőrünk is megjelenítésre került. Köszönjük a gyerekeknek az aktivitást, Gulyás Nóra, Sabján Alexandra és Tóthné Vlasics Ilona pedagógusoknak pedig a felkészítést.